Otevírací doba v únoru 2021

16. února bude knihovna uzavřena.

23. února bude fungovat půjčování knih od 16 - 18 hodin přes "výdejní okénko" (ve dveřích knihovny). Pokud dojde ke změnám, budeme Vás informovat na našich stránkách a pomocí sms OU Obědovice.

Otevírací doba podle protiepidemického systému

 

Knihovna bude otevřená během stupňů PES následovně:

Stupeň 1, 2, 3 - otevřeno vždy v úterý 15 - 19 hod., platí režimová opatření dle nařízení vlády (roušky + desinfekce)

Stupeň 4  -   výdejní okénko 16 - 18  hod.

Stupeň 5  -   zavřeno

Doporučení pro knihovny:

Stupeň 1 Stupeň 2 Stupeň 3 Stupeň 4 Stupeň 5
 Organizační a režimová opatření Omezení počtu osob (2 osoby na 15m2 provozní plochy), rozestupy 2 m mezi zákazníky, organizační a režimová opatření Omezení počtu osob (1 osoba na 15m2 provozní plochy), rozestupy 2 m mezi zákazníky, režimová a organizační opatření Pouze výdej předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko
Pouze bezkontaktní výdej a vracení výpůjček

Aktuality

  • Obecní knihovna půjčuje mimo knih i deskové hry

    28.4.2020

    Jak jsme Vás již informovali, funguje v knihovně i nová služba půjčování deskových a karetních her. Stále platí, že čtenáři si mohou hry zapůjčit zdarma domů. Výpůjční doba je 14 dní. Kompletní seznam her je k dispozici tady. Z nejoblíbenějších vybíráme: Osadníci z Katanu, Ubongo, V kostce! - Zvířata, Quarto, Panic Lab a Kuřecí olympiáda. Hraní společenských her nejen děti obohacuje v mnoha ohledech. Je zábavné, každý si může vybrat hru úměrně věku a podle svých zálib. Prostřednictvím hraní her si děti osvojí i nutnost dodržovat určitá pravidla, učí se toleranci, rychlému rozhodování a také prohře.

  • Starší »